Nadzorna kamera TP-LINK InSight S355 4mm Full-Color IR 5MP zunanja
Nadzorna kamera TP-LINK InSight S355 4mm Full-Color IR 5MP zunanja
Naša cena:
231,56 €
Artikel trenutno ni dobavljiv. Če želite, da vas preko e-pošte obvestimo, ko bo artikel spet dobavljiv, kliknite na gumb "Obvesti me!". Funkcionalnost je na voljo samo za registrirane uporabnike, saj potrebujemo vaš e-poštni naslov.
Artikel trenutno ni dobavljiv. Če želite, da vas preko e-pošte obvestimo, ko bo artikel spet dobavljiv, kliknite na gumb "Obvesti me!". Funkcionalnost je na voljo samo za registrirane uporabnike, saj potrebujemo vaš e-poštni naslov.
Že od 11.33 EUR
Vaš mesečni obrok
ali
x
275,91 €
Redna cena:
285,88 €
Spletna cena:
231,56 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (54,32 €)
Garancija:
Najmanj 1 leto, glej opis
Dobavljivost:
Trenutno nedobavljivo
EAN:
8885020628128
Naša koda:
VNATP962
Splošni opis:
| Ločljivost: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Tip kamere: | nadzor |
| Uporaba: | notranja |
| Tip ohišja: | Turret |
| Senzor: | 8 MP |
| Leča: | 4 mm F1.6 |
| Ločljivost snemanja: | 3840 x 2160 |
| Kot snemanja: | vodoravno FOV: 91,5°, navpično FOV: 46,1°, diagonala FOV: 109,6°<br>Pan: 0° do 360°, nagib: 0° do 75°, rotacija: 0° do 360° |
| Video: | 60 Hz 3840 x 2160 H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Nočno gledanje: | 24h Full-Color, IR |
| Zvok: | mikrofon - dvosmerni zvok |
| Spominska kartica: | podpira do 512 GB |
| Napajanje: | 12V DC / PoE |
| Barva: | bela/črna |
| Dimenzije | 111 x 111 x 83,7 mm |
| Poraba (TDP): | 12V DC 11,5W, PoE 12,5 W |
Tehnične lastnosti:
Design
Housing material
Metal
International Protection (IP) code
IP67
Product colour
White
Form factor
Bullet
Protection features
Waterproof
Weatherproof
Yes
Mounting type
Wall
Power
Power consumption (max)
9.7 W
Power source type
DC, PoE
Power consumption (Power over Ethernet (PoE))
10.7 W
DC output voltage
12
Security
HTTPS encryption
Yes
IP address filtering
Yes
Digest authentication
Yes
Alert notification type
Push notification
Motion sensor
Yes
Mirror
Yes
Video motion detection
Yes
Human and vehicle targets classification
Yes
Built-in siren
Yes
Password protection
Yes
Operational conditions
Operating temperature (T-T)
-30 - 60 °C
Storage temperature (T-T)
-40 - 60 °C
Operating relative humidity (H-H)
0 - 95%
Storage relative humidity (H-H)
0 - 95%
Management features
Reset button
Yes
Web browser
Yes
Cloud-managed
Yes
Weight & dimensions
Width
74 mm
Height
74 mm
Length
184 mm
Weight
525 g
Network
Wi-Fi
No
Ethernet LAN
Yes
Supported network protocols
TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS, FTP/SFTP, RTP, IPv4, IPv6, ARP
Bluetooth
No
Networking standards
IEEE 802.3at
,
IEEE 802.3af
Live view
Yes
Performance
Connectivity technology
Wired
Wide Dynamic Range (WDR)
Yes
Type
IP security camera
Placement supported
Outdoor
Infrared (IR) cut-off filter
Yes
Remote viewing
Yes
Dynamic range
120 dB
Maximum operating distance
80 m
Day/night mode
Yes
Packaging content
Mounting kit
Yes
Manual
Yes
Number of cameras
1
Screws included
Yes
Drilling template included
Yes
Audio
Audio output channels
1.0 channels
Audio system
2-way
Built-in microphone
Yes
Audio input channels
1.0 channels
Audio formats supported
G.711 A-law
Built-in speaker(s)
Yes
Sample rate
8 kHz
Bit rate range
0 - 64 Kbit/s
Number of microphones
1
Storage
Compatible memory cards
MicroSD (TransFlash)
Maximum memory card size
512 GB
Ports & interfaces
DC-in jack
Yes
Camera
Minimum illumination
0 lx
Tilt angle range
0 - 90°
Camera shutter speed
1/3 to 1/10000
Lens viewing angle, diagonal
105.4°
Lens viewing angle, horizontal
88°
Lens viewing angle, vertical
46°
Image sensor
Progressive scan
Yes
Optical sensor size
25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7")
Sensor type
CMOS
Video
Supported graphics resolutions
2304 x 1296
,
1280 x 720 (HD 720)
,
2688 x 1520
,
1920 x 1080 (HD 1080)
,
2880 x 1620
,
2048 x 1280
Back Light Compensation (BLC)
Yes
Bit rate
Main Stream: 256 Kbps to 6 Mbps, Sub-Stream: 64 Kbps to 512 Kbps
Maximum resolution
2880 x 1620 pixels
Total megapixels
5 MP
Digital Wide Dynamic Range (DWDR)
Yes
Highlight Compensation (HLC)
Yes
Bit rate control
Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR)
Image quality adjustment
Contrast
,
Mirror
,
Sharpness
,
Brightness
,
Saturation
Video recording
Yes
Video compression formats
H.265+
,
H.264
,
H.265
,
H.264+
Night vision
LED type
IR/White
Night vision
Yes
Lens system
Fixed focal length
4 mm
Detect distance
80 m
Fixed focus
Yes
Maximum aperture number
1.6
Observe distance
33 m
Recognize distance
16 m
Identify distance
8 m

