rightBorder
Konfigurator
Vsi oddelki
Iskalnik:
Dell PE R740 XS-4110/16/H730P/noHDD/iD9En (210-AKXJ-006)
Dell PE R740 XS-4110/16/H730P/noHDD/iD9En (210-AKXJ-006)
Redna cena:
3.599,46 €
Spletna cena:
2.951,56 €
Vaš prihranek:
Popust 18,00% (647,90 €)
ThinkSystem SR550 4110 8C 2.1GHz 1x16 1x750W, 7X04A002EA
Model, generacija: ThinkSystem SR550 Silver 4110 2.1GHz/2400MHz 8C/16TProcesor: Intel Xeon Silver 4110 2.1GHz/2400MHz 8C/16T 11MB Cache 85W (max. 2x)Chipset: Intel...
Redna cena:
3.122,57 €
Spletna cena:
2.560,50 €
Vaš prihranek:
Popust 18,00% (562,07 €)
ThinkServer RAID 520i Adapter (RAID 0/1/10) 4XC0G88840
Krmilnik: ThinkServer RAID 520i 12Gbps internal RAIDi Adapter (RAID 0/1/10) za TS150
Redna cena:
239,95 €
Spletna cena:
196,76 €
Vaš prihranek:
Popust 18,00% (43,19 €)
ThinkSystem ST550 4110 8C 2.1GHz 1x16 2x300 2x550W 7X10A03VEA
Model, generacija: ThinkSystem ST550 Silver 4110 2.1GHz/2400MHz 8C/16TProcesor: Intel Xeon Silver 4110 2.1GHz/2400MHz 8C/16T 11MB Cache 85W (max. 2x)Chipset: Intel...
Redna cena:
3.138,67 €
Spletna cena:
2.573,71 €
Vaš prihranek:
Popust 18,00% (564,96 €)
HPE DL380 Gen10 3106 12LFF Svr, Q9F02A
Model, generacija: DL380 Gen1012 LFFProcesor: 1x Intel Xeon Bronze 3106 ProcessorHitrost, Predpomnilnik: 1.70GHz/8-core/11MBPomnilnik: 16 GB RDIMM DR 2666 MT/s (1x 16 GB)Trdi...
Redna cena:
3.002,10 €
Spletna cena:
2.431,70 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (570,40 €)
T430 Tower to Rack Conversion Kit, CusKit 321-BBPG
Ostalo: Komplet za pretvorbo Tower-to-Rack iz Dell™ vam pomaga pretvoriti vaš stoječi strežnik v regalno enoto. Komplet za konverzijo Tower-to-Rack je posebej zasnovan za...
Redna cena:
162,64 €
Spletna cena:
133,36 €
Vaš prihranek:
Popust 18,00% (29,28 €)
Rack Mount Kit (X1018 X1018P X1026 X1026P X4012) 575-BBEE
Ostalo: Rack Mount Kit (X1018 X1018P X1026 X1026P X4012)
Redna cena:
40,77 €
Spletna cena:
33,43 €
Vaš prihranek:
Popust 18,00% (7,34 €)
Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 407-BBOR
Notranji konektorji: Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength
Redna cena:
80,57 €
Spletna cena:
66,06 €
Vaš prihranek:
Popust 18,00% (14,51 €)
Single Hot Plug Power Supply 350W, Customer Kit 450-AFJN
Napajalnik: Single Hot Plug Power Supply 350W, Customer Kit
Redna cena:
332,41 €
Spletna cena:
272,58 €
Vaš prihranek:
Popust 18,00% (59,83 €)
3 Meter Twinax Cable With SFP+ Connector,CusKit 470-ABBL
Zunanji konektorji: 3 Meter Twinax Cable With SFP+ Connector,CusKit
Redna cena:
348,98 €
Spletna cena:
286,16 €
Vaš prihranek:
Popust 18,00% (62,82 €)
Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE 1m, 470-AAVR
Zunanji konektorji: Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE 1m
Redna cena:
320,42 €
Spletna cena:
262,74 €
Vaš prihranek:
Popust 18,00% (57,68 €)
SAS 12Gbps HBA Ext. Controller, Low Profile 405-AAES
HBA: SAS 12Gbps HBA Ext. Controller 2P, Low Profile -
Redna cena:
308,16 €
Spletna cena:
252,69 €
Vaš prihranek:
Popust 18,00% (55,47 €)
Vsi oddelki

Komponente
Grafične kartice
Procesorji CPU
Matične plošče
Pomnilniki RAM
Trdi diski, SSD
Optične enote
Napajalniki
Ohišja
Več...

Tablice in E-bralniki
Tablični računalniki
E-bralniki
Več...

Tipkovnice in miške
Tipkovnice
Kompleti
Presenterji
Miške
Podloge za miške
KVM preklopniki
Dodatki
Več...

Potrošni material
Mediji
Kartuše
Tonerji
Kasete
Več...

Mrežna oprema
Žična mrežna oprema
Brezžična mr.oprema
Mrežni kabli
Dodatki za mrežno opremo
Več...

Programska oprema
Operacijski sistemi
Pisarniški programi
Antivirusni programi
Grafični programi
Programi za strežnike
Več...

Kabli in adapterji
Kabli
Adapterji
USB tip C adapterji
Več...

Svetila, oprema za dom
LED sijalke - žarnice
Pametne WiFi LED sijalke
LED cev
Senzorji za žarnice
LED luči
LED reflektor
Več...

Orodja
Več...


Akcijski kompleti
Več...

Zasloni
LED zasloni
Zasloni 4K
Dodatki za zaslone
Več...

Grafične tablice
Grafične tablice
Dodatki za grafične tablice
Več...

Pisarniška oprema
Drobni pisarniški pripomočki
Nalepke in folije
Papir
Več...

NAS sistemi
Več...

POS oprema
Čitalci črtne kode
Blagajniški predali
POS prikazovalniki
POS tiskalniki
POS računalniki
Več...

Droni
Droni
Dodatki za drone
Več...

Oblačila - Gamerswear
Majice
Več...

Darilni boni
Več...


Prenosni računalniki
Izberi velikost prenosnika
Dodatki
Več...

Avdio/Video
Zvočniki
Bluetooth zvočniki
Hišni kino
MP3/MP4 predvajalniki
Multimedijski predvajalniki
Digitalne ure
Stenski in stropni nosilci
Projektorji
Več...

Igralni pripomočki
Volani
Igralne palice
Igralni ploščki
Virtual Reality oprema
Stoli
Mize
Več...

Šolske potrebščine
Šolske torbe in nahrbtniki
Nahrbtniki za vrtec
Peresnice
Več...

Strežniška oprema
Strežniški sistemi
Procesorji za strežnike
Hladilniki za procesorje
Matične plošče za strežnike
Pomnilniki za strežnike
Trdi diski za strežnike
Ohišja za strežnike
Napajalniki za strežnike
Več...

Apple
iMac
MacBook
Mac Pro
Mac mini
iPad, iPad mini
iPhone
iPod
Apple monitorji
Več...

Razdelilci in zaščita
Več...

Storitve
Več...


Namizni računalniki
Delovne postaje
Namizni računalniki
AiO (all in one)
Mini Pc/SFF
Barebone
Več...

Foto
Fotoaparati
Foto okvirji
Spominske kartice
Dodatki in oprema
Čitalci spominskih kartic
Več...

Tiskalniki in čitalniki
Laserski tiskalniki
Termosublimacijski tiskalniki
Brizgalni tiskalniki
Multifunkcijske naprave
Risalniki in ploterji
Velikoformatni tiskalniki
Čitalniki
Podaljšanje garancije
Več...

3D tiskalniki
3D tiskalniki
Potrošni material
Več...

Brezprekinitvena napajanja
Več...

Telefoni
Mobilni telefoni
Dodatki za mobilne telefone
Ovitki, folije in stekla
Več...

Baterije
Originalne baterije
Kompatibilne baterije
Polnilne baterije USB
Več...

Igralne konzole
Igralne konzole
Dodatki za igralne konzole
Več...