rightBorder
Konfigurator
Vsi oddelki
Iskalnik:
Rack Mount Kit (X1018 X1018P X1026 X1026P X4012) 575-BBEE
Ostalo: Rack Mount Kit (X1018 X1018P X1026 X1026P X4012)
Redna cena:
40,77 €
Spletna cena:
33,43 €
Vaš prihranek:
Popust 18,00% (7,34 €)
Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 407-BBOR
Notranji konektorji: Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength
Redna cena:
137,92 €
Spletna cena:
113,09 €
Vaš prihranek:
Popust 18,00% (24,83 €)
Single Hot Plug Power Supply 350W, Customer Kit 450-AFJN
Napajalnik: Single Hot Plug Power Supply 350W, Customer Kit
Redna cena:
405,00 €
Spletna cena:
332,11 €
Vaš prihranek:
Popust 18,00% (72,89 €)
Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE 1m, 470-AAVR
Zunanji konektorji: Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE 1m
Redna cena:
275,84 €
Spletna cena:
226,19 €
Vaš prihranek:
Popust 18,00% (49,65 €)
Microsoft Windows Server Standard 2016 (16C) - ML, 01GU569
Operacijski sistem: Microsoft Windows Server Standard 2016 - ML
Redna cena:
1.002,83 €
Spletna cena:
812,29 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (190,54 €)
APC Dry Contact I/O SmartSlot kartica AP9613
APC Dry Contact I/O SmartSlot kartica AP9613
Redna cena:
207,61 €
Spletna cena:
168,16 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (39,45 €)
APC PDU 20xC13/4xC19 rack razdelilec AP7553
APC PDU 20xC13/4xC19 rack razdelilec AP7553
Redna cena:
399,39 €
Spletna cena:
323,51 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (75,88 €)
APC PDU 20xC13/4xC19 rack razdelilec AP7551
APC PDU 20xC13/4xC19 rack razdelilec  AP7551
Redna cena:
399,39 €
Spletna cena:
323,51 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (75,88 €)
APC Cable Trough 750mm polica AP8571
APC Cable Trough 750mm polica AP8571
Redna cena:
143,68 €
Spletna cena:
116,38 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (27,30 €)
APC Cable Trough 600mm polica AP8561
APC Cable Trough 600mm polica AP8561
Redna cena:
127,70 €
Spletna cena:
103,43 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (24,27 €)
APC modularne plošče za preprečevanje kroženja zraka AR8136BLK
APC modularne plošče za preprečevanje kroženja zraka AR8136BLK
Redna cena:
63,77 €
Spletna cena:
51,65 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (12,12 €)
APC NetBotz Rack Sensor Pod 150 rack ohišje za senzorje NBPD0150
APC NetBotz Rack Sensor Pod 150 rack ohišje za senzorje NBPD0150
Redna cena:
335,46 €
Spletna cena:
271,73 €
Vaš prihranek:
Popust 19,00% (63,73 €)
Copyright 2010 @ F.U.N.T.E.C.H d.o.o. Zabavna tehnologija
Izdelava in vzdrževanje spletnih strani: www.normstudio.si
Vsi oddelki

Komponente
Grafične kartice
Procesorji CPU
Matične plošče
Pomnilniki RAM
Trdi diski, SSD
Optične enote
Napajalniki
Ohišja
Več...

Tablice in E-bralniki
Tablični računalniki
E-bralniki
Več...

Tipkovnice in miške
Tipkovnice
Kompleti
Presenterji
Miške
Podloge za miške
KVM preklopniki
Dodatki
Več...

Potrošni material
Mediji
Kartuše
Tonerji
Kasete
Več...

Mrežna oprema
Žična mrežna oprema
Brezžična mr.oprema
Mrežni kabli
Dodatki za mrežno opremo
Več...

Programska oprema
Operacijski sistemi
Pisarniški programi
Antivirusni programi
Grafični programi
Programi za strežnike
Več...

Telefoni
Mobilni telefoni
Dodatki za mobilne telefone
Ovitki, folije in stekla
Več...

Baterije
Originalne baterije
Kompatibilne baterije
Polnilne baterije USB
Več...

Igralne konzole
Igralne konzole
Dodatki za igralne konzole
Več...


Akcijski kompleti
Več...

Zasloni
LED zasloni
Zasloni 4K
Dodatki za zaslone
Več...

Grafične tablice
Grafične tablice
Dodatki za grafične tablice
Več...

Pisarniška oprema
Drobni pisarniški pripomočki
Nalepke in folije
Papir
Več...

NAS sistemi
Več...

Igre
Igre za PS4
Igre za Xbox One
Igre za računalnik
Več...

Kabli in adapterji
Kabli
Adapterji
USB tip C adapterji
Več...

Svetila, oprema za dom
LED sijalke - žarnice
Pametne WiFi LED sijalke
LED cev
Senzorji za žarnice
LED luči
LED reflektor
Več...

Orodja
Več...


Prenosni računalniki
Izberi velikost prenosnika
Dodatki
Več...

Avdio/Video
Zvočniki
Bluetooth zvočniki
Hišni kino
MP3/MP4 predvajalniki
Multimedijski predvajalniki
Digitalne ure
Stenski in stropni nosilci
Projektorji
Več...

Igralni pripomočki
Volani
Igralne palice
Igralni ploščki
Virtual Reality oprema
Stoli
Preproge
Mize
Več...

Šolske potrebščine
Šolske torbe in nahrbtniki
Nahrbtniki za vrtec
Peresnice
Več...

Strežniška oprema
Strežniški sistemi
Procesorji za strežnike
Hladilniki za procesorje
Matične plošče za strežnike
Pomnilniki za strežnike
Trdi diski za strežnike
Ohišja za strežnike
Napajalniki za strežnike
Več...

POS oprema
Čitalci črtne kode
Blagajniški predali
POS prikazovalniki
POS tiskalniki
POS računalniki
Več...

Droni
Droni
Dodatki za drone
Več...

Oblačila - Gamerswear
Majice
Več...

Darilni boni
Več...


Namizni računalniki
Delovne postaje
Namizni računalniki
AiO (all in one)
Mini Pc/SFF
Barebone
Več...

Foto
Fotoaparati
Foto okvirji
Spominske kartice
Dodatki in oprema
Čitalci spominskih kartic
Več...

Tiskalniki in čitalniki
Laserski tiskalniki
Termosublimacijski tiskalniki
Brizgalni tiskalniki
Multifunkcijske naprave
Risalniki in ploterji
Velikoformatni tiskalniki
Čitalniki
Podaljšanje garancije
Več...

3D tiskalniki
3D tiskalniki
Potrošni material
Več...

Brezprekinitvena napajanja
Več...

Apple
iMac
MacBook
Mac Pro
Mac mini
iPad, iPad mini
iPhone
iPod
Apple monitorji
Več...

Razdelilci in zaščita
Več...

Storitve
Več...

Navidezna resničnost (VR)
Več...